...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Zoznam úverov Poštovej banky

Oficiálna stránka banky je postovabanka.sk. V tejto tabuľke nájdete prehľad pôžičiek, úverov a kreditných kariet poskytovaných Poštovou bankou. Poštová banka a jej dobrá pôžička patria medzi veľmi obľúbené na našom trhu. Tabuľka v tomto článku ako aj hypokalkulačka na webe banky ukazujú, že pôžička od Poštovej banky sa hodí na rôzne účely. Či už aj pre nezamestnaných alebo dôchodcov, vždy je možné nájsť nejaké riešenie financovania.

Pôžičky a úvery

Úver Druh úveru Min. výška úveru Max. výška úveru Min. doba splácania Max. doba splácania Poplatok za schválenie úveru Poplatok za vedenie úverového účtu (mesačne)
Lepšia splátka - - - - - - -
údaje aktualizované 28.5.2024

Súvisiace finančné články Zobraziť viac článkov
Ako si vybrať bežný účet? Veľké porovnanie pre fyzické osoby! Pridané 30.06.2015 Ako si vybrať bežný účet? Veľké porovnanie pre fyzické osoby!

V dnešnej dobe je už takmer nemožné fungovať bez účtu v banke. Či už ho potrebujete na príjem výplaty, platenie za bývanie, platenie rodinných nákupov alebo na iné finančné transakcie. Preto…

Aj v banke sa môžete popáliť. Aké sú praktiky niektorých predajcov bánk? Pridané 16.08.2015 Aj v banke sa môžete popáliť. Aké sú praktiky niektorých predajcov bánk?

Hoci sme si zvykli v posledných rokoch už viac čítať zmluvy, ktoré v banke podpisujeme pri vybavovaní účtu alebo pri žiadosti o úver, môže sa stať, že predsa len niečo prehliadneme, prípadne…

Vypočítajte si spotrebný úver - všetky kalkulačky na jednom mieste Pridané 04.12.2015 Vypočítajte si spotrebný úver - všetky kalkulačky na jednom mieste

Spotrebné úvery ponúkajú riešenie či už na bývanie, na auto a jeho kúpu, alebo prakticky na čokoľvek iné. V našom dnešnom článku sme si dali za cieľ nájsť kalkulačku pre každý jeden z nich.

Ukázať objemy pôžičiek

Objem poskytovaných pôžičiek v kategórii Poštová banka

Mesačný graf objemu poskytovaných pôžičiek, spadajúcich do kategórie Poštová banka na 123pozicky.sk.

Pridané 02.08.2013