...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Pôžička na autoškolu

Auto na splátky je bežným riešením, ale na vedenie motorového vozidla je potrebné mať vodičský preukaz. Napriek tomu, že cena kurzov autoškôl v posledných rokoch rastie, záujem o vodičské preukazy neklesá. Vodičské oprávnenie totiž už neznamená len možnosť zjednodušenia si osobnej dopravy. Ale je často aj podmienkou pri ponúkaných pracovných pozíciách mnohých zamestnávateľov. Nie všetci si však môžu dovoliť zaťažiť svoju peňaženku jednorazovým výdavkom za vodičský výcvik. Takýmto záujemcom ponúkajú niektoré autoškoly v spolupráci so splátkovými spoločnosťami možnosť zaplatiť si kurz aj na splátky. Splácanie môže byť priamo v ponuke autoškoly alebo je možné využiť niektorý z bezúčelových úverov bánk a nebankových spoločností.

TIP: Výhodná pôžička na autoškolu, rýchle a jednoduché vybavenie

Získať pôžičku

Ponuky splátkových spoločností 

V splátkovom predaji vodičských kurzov v autoškolách pokrýva najväčšiu časť trhu spoločnosť Quatro, ktorá má uzavretú zmluvu s viac ako stovkou autoškôl na celom Slovensku. Zákazník podpisuje zmluvu priamo v autoškole označenej logom Quatro, pričom musí predložiť len občiansky preukaz a Quatro kartu. V prípade, že túto kartu nevlastní, mal by si pripraviť aj potvrdenie o výške príjmov, nie staršie ako mesiac. Pritom si klient môže vyberať dĺžku splácania šesť alebo desať mesiacov pri zaplatení akontácie, teda prvej splátky, od 10 do 50 percent z ceny kurzu.

Spoločnosť Home Credit Slovakia poskytuje možnosť prefinancovania vodičského kurzu na splátky tretí rok a v súčasnosti má uzavretú zmluvu s 21 autoškolami. Pri vybavovaní tohto druhu úveru stačí, ak žiadateľ v autoškole predloží dva doklady - platný občiansky preukaz a druhý doklad, ako napríklad cestovný pas, rodný list, Home Credit Card, prípadne YES kartu. Pôžičku môže klient splácať šesť, deväť alebo 12 mesiacov.

Poskytovateľ Výška pôžičky Pre nezamestnaných Pre ženy na materskej Bez kontroly registra Splátky od Požiadať
Výhodná pôžička 100 - 5000 € ano ano ano (mesačne)
od 6.00 €
Požiadať
Home Credit 400 - 7000 € nie nie nie (mesačne) od  € Požiadať
Cetelem 2000 - 25000 € nie nie nie (mesačne) od  € Požiadať
Quatro 600 - 5 000 € nie nie nie (mesačne) od 17 € Detail

Ukázať objemy pôžičiek

Pridané 15.04.2014