...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Porovnanie úverov bez poplatku

V ponuke pôžičiek a úverov je možné nájsť aj bez poplatkov alebo bez skrytých poplatkov. Mnohé bankové a nebankové spoločnosti majú v ponuke dôveryhodný produkt, ktorý je transparentný aj pre žiadateľa o úver. 

Pre posudzovanie rôznych typov pôžičiek sa zaviedlo povinné zverejňovanie ročnej percentuálnej miery nákladov. Pri tomto údaji sa nejedná o ročný alebo mesačný úrok, ale o prepočítanie komplexných nákladov v rozpočítaní na celú splatnosť v zmysle zákona o spotrebiteľských úveroch a o iných úveroch a pôžičkách pre spotrebiteľov číslo 129/2010 Z.z.  Ročná percentuálna miera nákladov predstavuje celkové náklady úveru pre klienta, ktoré obsahujú prvok úrokovej sadzby a prvok ostatných súvisiacich nákladov. Práve preto je veľmi dôležité aj porovnanie poplatkov v bankách, ktoré tiež patria do nákladov na úver.

Ak hľadáte overenú pôžičku bez poplatkov, požiadať môžete ihneď tu:

 • jednoduché vybavenie
 • peniaze na účet do 24h od schválenia
 • dostupná pôžička
 • bez potreby ručiteľa
Pôžička až do 6 000 € Vyplniť žiadosť 43 klientov už dnes požiadalo

Podmienky získania

 • vek 18 - 65 rokov
 • trvalý pobyt na území SR
 • dokladovaný príjem (výpisy z účtu alebo výplatné pásky)

Postup vybavenia

 • doklady totožnosti
 • doloženie príjmu
 • potvrdenie od zamestnávateľa

Výhody a nevýhody

Výhody

 • dôveryhodný produkt - transparentná zmluva
 • bez skrytých a zbytočných poplatkov

Nevýhody

 • klient musí splniť podmienky

Overení poskytovatelia

Slovenské sporiteľňa

Slovenská sporiteľňaSlovenská sporiteľňa poskytne úver bez ručiteľa a bez ručenia nehnuteľnosťou až do 24-tisíc eur. Slovenská sporiteľňa dohody o zrážkach zo mzdy nevyužíva. Od 1. 5. 2013 Úver na Čokoľvek bez spracovateľského poplatku.

VÚB Banka

VÚB bankaFlexipôžičky od VÚB možno využiť na viacero účelov. Či už ide o kúpu auta, rekonštrukciu bývania, financovanie štúdia, refinancovanie úverov alebo akýkoľvek iný účel, banka poskytne svojim klientom možnosť vybrať si z 8. druhov úverov. S predložením iba niekoľkých dokladov získate pôžičku aj bez ručiteľa, s pevnou výškou splátok na celé obdobie splácania. Klient si od banky môže požičať sumu od 490€ do 33 200€ s dobou splatnosti od 12 do 120 mesiacov.  

Tatra Banka

Tatra bankaPortfólio banky ponúka niekoľko typov bezúčelových a hypotekárnych úverov.

Bezúčelové úvery možno získať bez ručiteľa a dokladovania príjmu. Zamestnanci, podnikatelia či dôchodci môžu získať úver v hodnote 500€ - 25 000€, ak viete dokladovať tzv. zabezpečenie úveru (prostredníctvom sporiacich produktov, investícií do fondov TB, dlhopisov TB či hypotekárnymi záložnými listami TB), banka vám poskytne 1 000€ až 800 000€. Klienti banky majú možnosť vybaviť si úver 24 hodín denne / 7 dní v týždni pomocou mobilnej aplikácie, internet bankingu či vďaka službe Dialog Live. 

Cetelem Požiadať

CetelemCetelem poskytuje úver až do výšky 25 000 € s možnosťou poistenia splácania. Cetelem poskytuje fixný úrok. Maximálna výška úroku Pôžičky na čokoľvek nepresiahne 16,89% ročne.

Náš TIP pôžičky bez poplatkov: Malá Rýchla, alebo Väčšia Efektívna pôžička?

do 350€ do 30 minút alebo do 6000€ do 24 hodín
Súvisiace finančné články Zobraziť viac článkov
Chcete si požičať jednoducho a na hocičo? Skúste rýchle pôžičky do 350 Eur! Pridané 10.08.2015 Chcete si požičať jednoducho a na hocičo? Skúste rýchle pôžičky do 350 Eur!

Kto sa dostal do finančnej tiesni alebo má nečakané výdavky a potrebuje rýchlo menšiu sumu peňazí, pre toho sú nebankové SMS alebo online pôžičky na niekoľko stoviek Eur ideálnym riešením a …

Pôžička do výplaty - ako si vybrať a je lepší Pôžičkomat alebo Ferratum Bank? Pridané 02.11.2015 Pôžička do výplaty - ako si vybrať a je lepší Pôžičkomat alebo Ferratum Bank?

Pôžičky pred výplatou sú úvery, ktoré sa poskytujú na preklenutie krátkodobého nedostatku finančných prostriedkov alebo v prípade, ak má človek nečakané výdaje a nemá dostatočnú hotovosť na …

XS Pôžička - nová rýchla pôžička do 500 € Pridané 21.11.2015 XS Pôžička - nová rýchla pôžička do 500 €

Mini pôžičky sú u nás pomerne obľúbené pre svoju rýchlu dostupnosť a jednoduché vybavenie. Na trh prichádza nový produkt zvaný XS pôžička, ktorý je kompromisom medzi krátkodobými a splátkový…

Tesco pôžička - online úver bez poplatku Pridané 10.12.2015 Tesco pôžička - online úver bez poplatku

Tesco pôžička je finančný produkt, ktorý poskytujú Tesco Finančné služby a ide v podstate o nebankový spotrebný úver od Home Credit. Pôžička z Tesca sa dá vybaviť tak osobne, ako aj cez tele…

Ukázať objemy pôžičiek

Objem poskytovaných pôžičiek v kategórii Pôžičky bez poplatkov

Mesačný graf objemu poskytovaných pôžičiek, spadajúcich do kategórie Pôžičky bez poplatkov na 123pozicky.sk.

Objem žiadaných bankových pôžičiek v kategórii Pôžičky bez poplatkov

Tento mesačný graf predstavuje objemy financií, o ktoré žiadajú používatelia webu 123pozicky.sk v kategórii Pôžičky bez poplatkov

Pridané 12.12.2013 , aktualizované 27.07.2018