...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Pôžička na mobil

Výpočtová technika a komunikačné technológie sa vyvíjajú extrémnym tempom. Neustále držať krok s vývojom je však nákladné. V prípade značiek ako Samsung, Apple či Sony ide doba neustále dopredu a ceny tabletov, mobilov, iPadov, iPhonov sú ďaleko za cenami bežne dostupnými. Mobilné telefóny na splátky ale ponúka hneď viacero predajcov aj finančných spoločností.

Ponuky splátkových spoločností

Tento tovar je možné zakúpiť priamo v predajniach výpočtovej techniky na splátky za podmienok, ktoré poskytnú alebo využiť bezúčelový spotrebný úver či ponuku mobilného operátora.

Mobilné telefóny na splátky cez Quatro je možné kúpiť priamo od spoločnosti, ktorá poskytuje úvery už aj na niekoľko stoviek Eur a tak sa dá kúpiť aj lacnejší mobilný telefón na splátky.

Triangel poskytuje tovar na splátky s možnosťou výberu splátkovania podľa seba. V online katalógu je široká ponuka mobilných telefónov na splátky ale aj inej výpočtovej techniky.

Viacero predajcov výpočtovej a komunikačnej techniky využíva možnosť predaja na splátky cez Cetelem, buď cez úver super klasik alebo na desatiny s možnosťou získania 0% úroku. Maximálna doba splácania je 36 mesiacov s priamou platbou minimálne 10%. Klient môže využiť možnosti predajní, kde spíše splátkovú zmluvu priamo pri predaji želaného tovaru alebo cez online žiadosť. 

Porovnanie vyhovujúcich pôžičiek

Poskytovateľ Výška pôžičky Pre nezamestnaných Pre ženy na materskej Bez kontroly registra Splátky od Požiadať
Výhodná pôžička 100 - 5000 € ano ano ano (mesačne)
od 6.00 €
Požiadať
Home Credit 400 - 7000 € nie nie nie (mesačne) od  € Požiadať
Cetelem 2000 - 25000 € nie nie nie (mesačne) od  € Požiadať
Triangel 200 - 2 500 € nie nie nie (mesačne) od 4,89 € Detail
Quatro 600 - 5 000 € nie nie nie (mesačne) od 17 € Detail

TIP: Výhodná pôžička na mobil, rýchle a jednoduché vybavenie

Získať pôžičku

Ukázať objemy pôžičiek

Pridané 15.04.2014