...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Pôžička na klímu

Pôžička na klimatizáciu sa dá vybaviť vo väčšine splátkových spoločností a je jedno či kupujete klimatizáciu na stenu alebo je cieľom nákupu mobilná klimatizácia. Medzi najznámejšie spoločnosti, cez ktoré sa dá kúpiť klimatizácia na splátky, patria Quatro, Triangel, Cetelem a Homecredit.

Náš TIP na najschvaľovanejšie pôžičky na klimatizáciu

od Cetelemu alebo od Home Creditu

Klimatizácia cez Triangel

Pri nákupe cez katalóg Triangel je veľkou výhodou komplexnosť služieb, pretože si stačí len vybrať z ponuky klimatizačných zariadení, pričom už pri výbere vidíte možnosti splácania. Obvykle má tovar predvypočítanú výšku mesačnej splátky pri splácaní na 2 roky a do porovnania sú zarátané aj splátky na rok alebo na 20 mesiacov.

Vybrať sa dá tak z klasického papierového katalógu, ako aj cez internetovú webstránku www.triangel.sk. Pri nákupe do 1.000 € obvykle postačujú na predloženie len dva doklady totožnosti, takže kúpiť klimatizáciu, ktorá obvykle stojí do 500 €, nie je problém aj bez zložitého dokladovania príjmu. Kúpiť si klímu môžu aj živnostníci a dôchodcovia.

Nákup cez Quatro

Na rozdiel od Trianglu, je Quatro splátkový systém a spoločnosť, ktorá ponúka financovanie aj cez externých partnerov. V praxi to teda znamená, že v mnohých eshopoch aj kamenných predajniach je možné si kúpiť klimatizáciu do bytu, domu alebo kancelárie cez Quatro, pričom všetko vybavíte priamo v obchode.

Aj tu platí, že v bežných prípadoch do sumy 1.000 € stačia dva doklady totožnosti, živnostníci musia predložiť aj doklady o ich podnikaní, dôchodcovia zas musia predložiť rozhodnutie o dôchodkovom výmere. V niektorých individuálnych prípadoch možno bude nutné aj pri menšej sume preukázať príjem.

Splátky aj od Cetelem-u 

CetelemAj cez Cetelem, čo je nebanková a splátková spoločnosť orientovaná na poskytovanie pôžičiek a úverov, sa dá kúpiť ľubovoľný tovar, čiže si môžete požičať aj na klimatizáciu. Pôžička na klimatizáciu od Cetelemu sa vybavuje podobne ako Quatro, čiže priamo v eshope alebo obchode s elektronikou, kde klimatizáciu kupujete.

Tu obvykle do 3.400 € stačia dva doklady totožnosti a podpísať zmluvu o spotrebiteľskom úvere, pričom u podnikateľov si môže spoločnosť na základe individuálneho posúdenia vyžiadať navyše aj doklad o príjme. Nakúpiť sa dá takto veľmi jednoducho a rýchlo a všetko sa dá vybaviť aj online spôsobom. O pôžičku od Cetelemu si môžete nezáväzne požiadať tu.

Kúpa klimatizácie cez Home Credit

Home CreditNákup klimatizácie je možný aj cez splátkovú spoločnosť Home Credit. Klíma na splátky sa dá podobne aj v Home Credite vybaviť v rôznych predajniach, či už ide o menšie eshopy alebo veľké obchodné reťazce a obchodné domy s elektronikou. Všetko vybaví záujemca o úver priamo online alebo s povereným pracovníkom v spoločnosti.

Pri nákupe cez Home Credit do 1.000 € stačí na vybavenie občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti, napríklad vodičský preukaz alebo cestovný pas. Pri úvere nad túto sumu je potrebné aj preukázanie ďalších dokladov jednak o trvalom bydlisku a jednak o výške príjmu, čiže napríklad výpis z bankového účtu alebo priamo potvrdenie o výške príjmu. O pôžičku od Home Credit si môžete nezáväzne požiadať tu.

Prehľadné porovnanie ďalších možností, ako kúpiť klimatizáciu na splátky:

Poskytovateľ Logo Pôžička od do Splatnosť od do  
Raketová pôžička Raketová pôžička od 500 €
do 6 000 €
od 12 mesiacov do 84 mesiacov Požiadať
Profi Credit Profi Credit od 300 €
do 6 000 €
od 12 mesiacov do 60 mesiacov Požiadať
Home Credit Home Credit od 400 €
do 7 000 €
od 12 mesiacov do 84 mesiacov Požiadať
Cetelem Cetelem od 2 000 €
do 25 000 €
od 6 mesiacov do 84 mesiacov Požiadať
Pôžička VÚB Pôžička VÚB od 500 €
do 25 000 €
od 13 mesiacov do 84 mesiacov Požiadať
SilverSide SilverSide od 500 €
do 5 000 €
od 12 mesiacov do 60 mesiacov Požiadať
mBank - mPôžička Plus mBank - mPôžička Plus od 350 €
do 20 000 €
od 12 mesiacov do 84 mesiacov Požiadať

TIP: Výhodná pôžička na klimatizáciu, rýchle a jednoduché vybavenie:

Získať pôžičku

Ukázať objemy pôžičiek

Pridané 09.06.2015
Inzercia