...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Auto na splátky

Auto na splátky je najčastejším riešením zakúpenia vozidla. Sú viaceré možnosti ako si auto zakúpiť. Bez dokladovania príjmu, bez akontácie, bez registra, pričom najčastejšie sa využíva bezúčelový úver na čokoľvek buď od banky alebo nebankovej spoločnosti. V tom prípade je auto automaticky majetkom žiadateľa o úver.

Ponuky splátkových spoločností

Autá na splátky je možné kúpiť v takmer každom autobazáre. Ponuku bezúčelového úveru alebo úveru na auto poskytuje Cetelem. Nezáleží či je auto ojazdené alebo nové, poskytnutý úver je najviac do sumy 34 000 € s maximálnou splatnosťou 84 mesiacov.

Home Credit poskytuje financovanie auta na splátky do sumy 10 000 €. Pri sume vyššej ako 25 000 € môže však spoločnosť vyžadovať ručenie ručiteľom. 

QuatroCar ponúka viaceré možnosti splácania auta. Je možné využiť pôžičku na auto s 0% akontáciou až do sumy 20 000 € so základnou úrokovou sadzbou len 15,9 % p.a. a s dĺžkou splácania maximálne 10 rokov. Cez QuatroCar je možné získať aj ojazdené vozidlá avšak s určitými obmedzeniami, na webovej stránke sú aj aukcie a ponuka vozidiel. Výhodou takejto pôžičky je automatické prepísanie auta na majiteľa, žiadne poplatky za vybavenie a dokonca bez ručenia motorovým vozidlom. V prípade leasingu auta však leasingové spoločnosti poskytujú v splátkach aj PZP či havarijné poistenie po dobu leasingu. Niektoré spoločnosti alebo autobazáre poskytujú vlastnú ponuku splácania zakúpeného auta. 

Poskytovateľ Výška pôžičky Pre nezamestnaných Pre ženy na materskej Bez kontroly registra Splátky od Požiadať
Výhodná pôžička 100 - 5000 € ano ano ano (mesačne)
od 6.00 €
Požiadať
Home Credit 400 - 7000 € nie nie nie (mesačne) od  € Požiadať
Cetelem 2000 - 25000 € nie nie nie (mesačne) od  € Požiadať
Quatro 600 - 5 000 € nie nie nie (mesačne) od 17 € Detail

TIP: Výhodná pôžička na auto, rýchle a jednoduché vybavenie

Získať pôžičku

Ukázať objemy pôžičiek

Pridané 15.04.2014
Inzercia